Akredytacja programu Erasmus+ dla naszej szkoły

Dobre wiadomości dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły! Narodowa Agencja Programu Erasmus+ opublikowała wyniki konkursu wniosków o Akredytację w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe. Zespół Szkół Budowlanych jest wśród 433 szkół w Polsce, które otrzymały akredytację programu Erasmus+.

Przyznanie Akredytacji oznacza pewność, że projekty mobilności zagranicznych uczniów i nauczycieli – wyjazdy na praktyki i szkolenia, będą realizowane przez najbliższe pięć lat.

Obecnie w szkole realizowany jest projekt „Irlandzkie praktyki uczniów”, w ramach którego grupa uczniów technikum czeka na wyjazd na miesięczne praktyki do Irlandii połączone z kursem języka angielskiego i zwiedzaniem.

Za przygotowanie i złożenie wniosku o Akredytację dla naszej szkoły odpowiadała Pani Magdalena Folczyk.

image_pdfimage_print