Brązowy Krzyż Zasługi dla dr. Krzysztofa Hajduka

29.01.2019 r. wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła – nadane postanowieniem prezydenta RP – odznaczenia państwowe oraz wyróżnienia honorowe zasłużonym mieszkańcom województwa podkarpackiego. Miło nam poinformować, że w tym gronie znalazł się nasz absolwent dr Krzysztof Hajduk. Za działalność społeczną i upowszechnianie historii regionu został uhonorowany Brązowym Krzyżem Zasługi. Wojewoda skierowała do wszystkich odznaczonych słowa uznania dla wyróżniającej się działalności wykraczającej poza zwykłe obowiązki, za aktywność społeczną oraz pełną zaangażowania postawę, podkreślając, że nadane odznaczenia są symbolicznym podziękowaniem za wybitne zasługi w działalności na rzecz państwa i społeczeństwa. Serdecznie gratujemy!

image_pdfimage_print