Europejski Tydzień Sportu

W dniach 23 – 30 września 2018 r. po raz czwarty we wszystkich państwach Unii Europejskiej obchodzony był Europejski Tydzień Sportu (ETS), koordynowany w Polsce przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Jest to inicjatywa Komisji Europejskiej promująca sport i aktywność fizyczną w całej Europie.

Nasza szkoła dołączyła do ogólnoeuropejskiej kampanii realizowanej pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny). W jej ramach zorganizowaliśmy dwa sportowe wydarzenia.

27 września odbył się turniej piłki nożnej, w którym rywalizowali pracownicy Starostwa Powiatowego z nauczycielami z brzozowskich szkół ponadpodstawowych. Po bardzo wyrównanej walce wygrała drużyna starostwa. Natomiast 28 września odbył się turniej piłki ręcznej chłopców I i II klas ZSO, ZSE i ZSB. Przebiegał on w miłej, sportowej atmosferze i na wyrównanym poziomie. W końcowej klasyfikacji nasza drużyna zdobyła I miejsce, II miejsce zajęła reprezentacja ZSO, a na pozycji III uplasowała się drużyna ZSE. 

Zapraszamy do korzystania z kompleksu sportowego przy naszej szkole.

Do zobaczenia na kolejnych rozgrywkach.

#BeActive.

Agata Supel

 zdjęcia turniej piłki ręcznej

zdjęcia mecz nauczycieli

image_pdfimage_print