Finał akcji charytatywnej “Puszka dla głodnego brzuszka”

W październiku 2021 r. w naszej  szkole została zorganizowana akcja charytatywna pod hasłem: „Puszka dla głodnego brzuszka”, na rzecz schroniska w Sanoku.   W ramach akcji uczniowie i nauczyciele przynieśli mokrą karmę dla bezdomnych psów. W dniu dzisiejszym, 18 października 2021r., pokarm  został przekazany do schroniska przez wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu oraz opiekunów akcji – p. Ewę Ścibor  i p. Agatę Supel.

Schronisko jest domem dla wielu zwierząt. Obecnie jest tam siedem bezdomnych psiaków: mniejsze i większe kundelki. Niektóre radosne, inne bardziej nieśmiałe, z pełnymi rezygnacji oczami. Wszystkie czekające na pomoc od mądrych i dobrych ludzi z wielkimi sercami.

Wszystkim dobroczyńcom – uczniom, nauczycielom i całej społeczności szkolnej, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu i Wolontariusze

image_pdfimage_print