FINAŁ KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Dnia 14.06.2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie odbył się finał konkursu fotograficznego “Źródła nowego życia…”
   Tematyka tegorocznego konkursu nawiązuje do wartości przewodniej roku duszpasterskiego “Nowe życie w Chrystusie”, które jest zaproszeniem do odkrywania w swoim życiu i środowisku głębokich źródeł nieustannej odnowy duchowej, które pozwalają pokonywać naturalną tendencję świata materialnego do obumierania i jednocześnie otwierają na nieprzemijającą nowość i świeżość życia duchowego, jaka jest nam proponowana przez Ewangelię Jezusa Chrystusa.
   Uczniowie naszej szkoły Patrycja Bober z kl 2 TB2, Karolina Magusiak z kl 1 TB2 , Arkadiusz Śnieżek z kl 1 TB2 poszukali w swoim otoczeniu takich źródeł nieprzemijającej nowości, ujęli wrażenia w kadr aparatu fotograficznego i wzięli udział w konkursie.
Dorota Kozłowska
 
image_pdfimage_print