III miejsce w Regionalnym Turnieju Systemów Dociepleń

           W dniu 28 marca 2017 r. w Pracowniach Szkolnych MZS nr5 w Krośnie we współudziale z firmą GREINPLAST PODKARPACIE z Krosna zorganizowano Regionalny Turniej Systemów Dociepleń.

Do współzawodnictwa zaproszono dwuosobowe zespoły uczniów szkół budowlanych z Podkarpacia:

  1. Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie,
  2. Zespół Szkół w Rzeszowie,
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli,
  4. Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu,
  5. Zespół Szkół w Czudcu,
  6. Zespół Szkół Budowlanych w Brzozowie,
  7. Miejski Zespół Szkół Nr 5 w Krośnie.

           Turniej składał się z dwu części: pisemnej oraz praktycznej. Zadania do całości przygotowali,  przedstawiciele firmy GREINPLAST PODKARPACIE. Oni również czuwali nad przebiegiem zawodów oraz oceniali ich wyniki. W efekcie współzawodnictwa, którego zasadniczym punktem było wykonanie określonego detalu docieplenia ścian oraz fragmentu akrylowego tynku cienkowarstwowego, wyłoniono zwycięzcę. Został nim team Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli, drugie miejsce przypadło drużynie gospodarzy z Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 z Krosna, a trzecie miejsce uczniom naszej szkoły: Patrykowi Januszowi i Maciejowi Rachwałowi. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali wartościowe nagrody w postaci narzędzi przydatnych przy pracach budowlanych, m.in. szlifierki kątowe, wiertarki, pasy narzędziowe i poziomice znanych marek, a ich szkoły – puchary i dyplomy.

Zobacz zdjęcia

 

image_pdfimage_print