IV Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy

8 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. T. Kościuszki w Rzeszowie odbył się IV Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy pod patronatem Prezesa Zarządu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie i firmy RIGIPS Saint Gobain. W zawodach rywalizowały drużyny z  10 szkół z terenu Podkarpacia. Naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Rogoz i Kacper Wolan. Turniej składał się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Uczniowie indywidualnie rozwiązywali testy, a następnie w dwuosobowych zespołach  wykonywali zadanie praktyczne na przygotowanych stanowiskach pracy. Trzeba było się wykazać nie tylko wiedzą, ale też wysokim poziomem umiejętności zawodowych, starannością i precyzją. Ocenie podlegały: wykonanie fragmentu systemu suchej zabudowy zgodnie z dokumentacją, precyzja obróbki krawędzi i dopasowanie poszczególnych fragmentów, ogólne wrażenia estetyczne oraz przestrzeganie przepisów BHP podczas wykonywanych prac. Przedstawiciele firmy RIGIPS Saint Gobain: Sebastian Staniszewski, Leszek Hadula i Marek Bieniasz, którzy przygotowali zadania, bardzo wysoko ocenili poziom przygotowania wszystkich uczniów do turnieju. Nasi reprezentanci w wyniku rywalizacji uplasowali się tuż za podium. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez firmę RIGIPS Saint Gobain.

 zdjęcia i film poniżej:

https://photos.google.com/share/AF1QipPuiEIu951Tf5tCf3Kn2x_lyZHpb1u-a038v9r9m0PRb99JR0OU121zCykIm4G10w?key=ZlNDMnJxY0hEYW90ZkRLalk1SnBqeXJtWVNrTjhB

http://tvpodkarpacka.pl/iv-podkarpacki-turniej-budowlany-monterow-systemow-suchej-zabudowy/?fbclid=IwAR2CJFhb6EPEIAipDbUYNfWKaOqv09K1QRtjO1YY31oBNWgSXA8f0x0XGog

https://www.youtube.com/watch?v=OI-kn_5QwH8&fbclid=IwAR272jT44EPk7ToHKFMvKs9kDSoeUPE2Aek9N-bSPJVeuy-vL_zwQLr-Vy0

                                                                                                                            Leszek Gierlach

image_pdfimage_print