Szkolne spotkanie opłatkowe

„Bóg jest miłością” to hasło, które towarzyszyło całej naszej społeczności szkolnej w dniu poprzedzającym Boże Narodzenie. Uczniowie, dyrektorzy, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi spotkali się w sali gimnastycznej, by wspólnie, jak co roku, przeżyć historię narodzin Jezusa. O doznania duchowe zadbała młodzież naszej szkoły, która pod kierownictwem Jolanty Jonarskiej i Doroty Golonki przygotowała pełen głębokich refleksji świąteczny spektakl (zimowa dekoracja: Agata Supel), który dopełniły piękne występy wokalne Ani Rygiel i Kacpra Dzikiego. Po przedstawieniu ks. Bożydar Sztank odczytał fragment Pisma Świętego mówiący o narodzinach Dzieciątka Jezus. Na zakończenie spotkania dyrektor szkoły mgr inż. Tomasz Kaczkowski złożył wszystkim przybyłym serdeczne życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne. Przy pięknym śpiewie kolęd i pastorałek zgromadzeni dzielili się opłatkiem, składając sobie równocześnie najpiękniejsze życzenia. Dźwięk kolęd uświadomił wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż…

Zobacz zdjęcia

image_pdfimage_print