Porozmawiajmy o AIDS

Uczniowie z klasy pierwszej technikum budownictwa wzięli udział w obchodach „Światowego Dnia AIDS”, które odbyły się 1 grudnia 2017 r. w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Brzozowie. Po przywitaniu wszystkich uczestników przez Panią Marię Cedułę-Zajdel, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzozowie, odbyła się prelekcja policjanta z KPP w Brzozowie na temat zachowań ryzykownych oraz zagrożeń związanych z używaniem dopalaczy. Następnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS” organizowanego przez PSSE w Brzozowie.

W konkursie wzięli udział: Natalia Szałajko, uczennica  klasy III TB2 i Karol Kolin z klasy I TB1, który zdobył III miejsce. Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostę Brzozowskiego.

Agnieszka Sabat

zobacz zdjęcia

 

 

image_pdfimage_print