Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej

W dniu 13.11.2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny z ZSO, ZSE i ZSB. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna z ZSO, II miejsce  –  nasza reprezentacja, a na miejscu III uplasował się ZSE. A oto wyniki rozegranych meczy:  

1) ZSO-ZSB 23-19,

2) ZSO-ZSE 25-15,

3) ZSB-ZSE 20-15. 

Dziękujemy naszej reprezentacji, która wystąpiła w składzie: Kacper Grudz, Adrian Ankowski, Mateusz Gładysz, Adam Górniak, Kamil Dobosz, Mateusz Jantosz, Łukasz Kusiak, Dominik Kusz, Gabriel Lusiusz, Krystian Piegdoń, Kamil Ryba, Szymon Rzepka, Bartłomiej Sąsiadek, Szczepan Szmyd, Jakub Tomoń, Maciej Żaczek.

Gratulacje!

Agata Supel

Zobacz zdjęcia

image_pdfimage_print