Przygotowania do wyjazdu do Irlandii rozpoczęte

W poniedziałek 28 października gościliśmy w naszej szkole Panią Patrycję Pilarek, która reprezentuje firmę Your International Training – naszego irlandzkiego partnera w projekcie „Zagraniczne doświadczenia kluczem do sukcesu”. Współpracuje ona z nami od samego początku naszej przygody z projektami mobilnościowymi, tzn. od 2015 r. Dzięki owocnej współpracy udało nam się zrealizować projekt „Praktyki w Irlandii szansą na lepszy start w zawodową przyszłość”.

Pani Patrycja spotkała się z uczniami i nauczycielami wyjeżdżającymi do Irlandii oraz rodzicami uczniów. Na spotkaniu uczestnicy otrzymali informacje na temat zakwaterowania w irlandzkich rodzinach goszczących, zasad zachowania podczas praktyk, wyżywienia i transportu. Pani Patrycja podzieliła się też praktycznymi wskazówkami dotyczącymi życia w Irlandii.

Bardzo gorąco dziękujemy za wizytę!! 

 

 

 

image_pdfimage_print