Rozstrzygnięcie konkursu “Miejsce na mapie”

Zakończony został nasz konkurs „Miejsce na mapie

Zgodnie z harmonogramem czekaliśmy do końca kwietnia na prace konkursowe. Tradycyjnie poziom prac był w większości bardzo wyrównany i obradujące Jury miało dużo pracy z ustaleniem laureatów konkursu. Zgodnie z regulaminem, przy wyłanianiu laureatów uwzględniono umiejętność kompozycji prezentacji, jakość wykonania i  oryginalność opracowania. Ostatecznie ustalona została następująca kolejność: 

1 miejsce- Emilia Terlecka– Szkoła Podstawowa w Haczowie, opiekun- p. Justyna Terlecka,

2 miejsce- Magdalena Szczurek– Szkoła Podstawowa w Jasionowie, opiekun- p. Agnieszka Przybyła,

3 miejsce (dla trzech prac):

Julia PiteraSzkoła Podstawowa w Domaradzu,

Dominika Telega– Szkoła Podstawowa nr 1 w Izdebkach, opiekun- p. Katarzyna Kufel,

Milena Szerszeń– Szkoła Podstawowa nr 1 w Izdebkach, opiekun- p. Katarzyna Kufel.

Ze względu na panujące warunki –zagrożenie zakażeniem COVID-19, w tym roku nie będzie organizowana gala konkursowa, a wszystkie nagrody zostaną przekazane laureatom za pośrednictwem opiekunów lub dyrektorów szkół. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy!!

image_pdfimage_print