„Świadkowie wiary dzisiaj” – IX Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny 2017

               13 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie odbył się finał IX Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego zorganizowanego pod hasłem „Świadkowie wiary dzisiaj”.

     Komisja konkursowa w składzie: ks. Mirosław Grendus, Magdalena Hejnar, Karol Szczepanik i Grzegorz Podkul musiała wybrać najlepsze prace odpowiadające tematowi i spełniające regulaminowe kryteria. Należało wykazać się odpowiednią wrażliwością, by dostrzec subtelne przejawy świadectwa wiary, zauważone w środowisku młodych uczestników konkursu. Dodatkowo wymagano, aby prace miały odpowiedni poziom techniczny i artystyczny.

      Zgłoszono 154 zdjęcia wykonane przez 74 uczestników. Najlepszą pracą w opinii jury była fotografia Patrycji Bober z Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie, zatytułowana „Współcześni świadkowie wiary” i wykonana w Przysietnicy w 2017 r. Autorka przedstawiła moment adoracji krzyża przez swojego ojca, który, jak ze wzruszeniem wyznała, dla niej jest najważniejszym świadkiem wiary. 

Gratulujemy.

zobacz zdjęcia

image_pdfimage_print