SZKOLENIE Z FIRMĄ GREINPLAST

W dniach 7.03.2018 r. i 14.03.2018 r. w budynku warsztatów szkolnych ZSB w Brzozowie odbyło się spotkanie szkoleniowe z przedstawicielem firmy GREINPLAST PODKARPACIE.

W szkoleniu wzięli udział uczniowie klasy II TB1  wraz z nauczycielami.

Temat  teoretycznej części szkolenia to: „Błędy wykonawcze podczas wykonywania dociepleń budynków”.  Uczniowie zapoznali się z kolejnymi etapami robót ociepleniowych. Dowiedzieli się również,  jakie błędy są często popełniane w trakcie ich wykonywania oraz o sposobach ich eliminacji.

Podczas praktycznej części szkolenia uczniowie mogli zobaczyć jak prawidłowo aplikować różne rodzaje tynków elewacyjnych. Następnie uczniowie pod nadzorem prowadzącego  sami wykonywali tynk akrylowy i mozaikowy na wcześniej przygotowanych podłożach fragmentu budynku.

Powyższe szkolenie było jednym z etapów przygotowania naszych uczniów do II Regionalnego Turnieju Systemów Dociepleń.

Dziękujemy firmie GREINPLAST PODKARPACIE reprezentowanej przez pana Pawła Hydzika za  fachową i praktyczną  wiedzę przekazaną naszym uczniom.

zobacz zdjęcia

image_pdfimage_print