Technik informatyk – nowa pracownia komputerowa w ZSB

W ostatnich dniach ZSB wyposażono w nową profesjonalną pracownię komputerową, przeznaczoną dla uczniów kierunku technik informatyk.
Do pracowni kupiono dużą szafę stojącą rack oraz serwer do obsługi sali. Zakupiono także 16 uczniowskich zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem i jeden komputer dla nauczyciela. W sali powstały 4 stanowiska laboratoryjne wyposażone w stojak rack, przełączniki CISCO oraz stacjonarny zestaw komputerowy. Duża tablica interaktywna 75” zamontowana w sali pozwoli na prowadzenie zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych. Zakupiony sprzęt posiada wysokie parametry techniczne co umożliwi przez dłuższy czas w pełni wykorzystać możliwości sprzętowe pracowni oraz w miarę potrzeby pozwoli na rozbudowę infrastruktury teleinformatycznej.
image_pdfimage_print