Wielkanocna zbiórka dla Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Starej Wsi

Święta Wielkanocne to pełne uśmiechu i przynoszące nadzieję na lepsze święta radości. W związku z tym Szkolne Koło Wolontariatu pragnie zainicjować zbiórkę kosmetyków i słodyczy dla Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP w Starej Wsi.

Zbiórka rozpoczyna się 4 marca i  potrwa do 17 marca. Podarki można przynosić do gabinetu pedagoga szkolnego lub zostawiać w sekretariacie szkoły.

 Potrzebne są artykuły higieniczne i kosmetyczne,  np. żele pod prysznic, szminki, cienie do powiek, lakiery do paznokci, kremy, wody kolońskie, pianki do golenia, szampony i odżywki do włosów, balsamy do ciała oraz wszystko to, co pozwala zadbać o kobiecą i męską  urodę. Zbierane również będą wszelkie dziecięce kosmetyki, a także słodycze i artykuły szkolne.

Drobne prezenty sprawią, że podopieczni poczują się wyjątkowo. Niepełnosprawność niesie za sobą pewne ograniczenia, ale są to fantastyczne osoby, o wyjątkowych osobowościach, które cieszą się z najmniejszej rzeczy.

Zachęcamy do przyłączenia się do naszego dzieła pomocy.

image_pdfimage_print