“Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa!” – Erasmus Days w naszej szkole

W dniach 15-17 października mają miejsce międzynarodowe Erasmus Days. Jest to inicjatywa mająca na celu upowszechnianie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+. W tym roku nasza szkoła, jako beneficjent programu Erasmus+,  postanowiła przyłączyć się do tej akcji i wzięła udział w IV Biegu Erasmusa. Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa! – to hasło tegorocznej edycji biegu, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Bieg miał formę rywalizacji zdalnej czteroosobowych drużyn sztafetowych i odbył się na stadionie w Brzozowie 15 października o godz. 12:00. Uczestnicy sztafety mieli za zadanie przebiec jak największy dystans w ciągu 60 minut. Zapis wyników biegu zostanie przesłany do organizatora, który po zakończeniu rywalizacji wyłoni drużyny, które pokonały najdłuższą trasę. Nasza drużyna w składzie: dyrektor Tomasz Kaczkowski, wicedyrektor Andrzej Foryt oraz nauczyciele Mirosław Prodziewicz i Łukasz Pelc, pokonała łącznie dystans 16,39 km. Uczestnicy otrzymali pakiet gadżetów od Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz medale za udział. Szkoła otrzymała również pakiet materiałów sportowych w skład którego wchodził spadochron oporowy, płotki i drabinka treningowa.

 

 

 Więcej o akcji  “Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa!” 

zobacz zdjęcia – tutaj

image_pdfimage_print