Wyniki konkursu “Miejsce na mapie”

Zakończony został nasz konkurs „Miejsce na mapie”. Zgodnie z harmonogramem czekaliśmy do końca marca na prace konkursowe. Wpłynęło ich 17 – ze szkół  w Brzozowie, Górkach, Izdebkach, Jasienicy Rosielnej, Turzym Polu i Wzdowie.

Tradycyjnie poziom prac był w większości bardzo wyrównany i obradujące Jury miało dużo pracy z ustaleniem laureatów konkursu. Zgodnie z regulaminem, przy wyłanianiu laureatów uwzględniono umiejętność kompozycji prezentacji, jakość wykonania i  oryginalność opracowania. Ostatecznie ustalona została następująca kolejność:

1 miejsce – Mateusz Fiedeń – Szkoła Podstawowa w Turzym Polu, opiekun – p. Renata Dydak,

 2 miejsce Martyna Florek – Szkoła Podstawowa w Górkach, opiekun – p. Arkadiusz Mazurek,

 3 miejsce (dla trzech prac):

Justyna Telega – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Izdebkach, opiekun – p. Krzysztof Organ,

 Patrycja Leśniak Szkoła Podstawowa we Wzdowie, opiekun – p. Danuta Ziemiańska,

Zuzanna Mazur – Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie, opiekun – p. Grażyna Domaradzka.


Laureatom i ich opiekunom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste spotkanie połączone z wręczeniem nagród, które odbędzie 25 kwietnia 2018 r. o godzinie 12.00 w siedzibie Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie. O szczegółach poinformujemy w sposób indywidualny.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za  zaangażowanie i udział w konkursie. Gratulujemy i jednocześnie żałujemy, że nie mogliśmy nagrodzić większej ilości osób.logo_TG1

image_pdfimage_print