Zabrzmiał pierwszy dzwonek

     4 września 2017 r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki w Brzozowie odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018.

    Spotkanie rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu. Zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów,  nauczycieli  oraz  pracowników  przywitał  nowy dyrektor szkoły
– mgr inż. Tomasz Kaczkowski. Przywołując słowa patrona szkoły: „…Pierwszy krok do zwycięstwa – to poznać się na własnej sile”, życzył on wszystkim uczniom, aby rozpoznanie własnych sił oraz systematyczna i solidna praca w ciągu całego roku szkolnego doprowadziły wszystkich do upragnionego zwycięstwa – osiągnięcia zamierzonych celów. Szczególnie ciepło powitano pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają naukę w Szkole Branżowej I Stopnia oraz w klasie pierwszej  technikum w zawodzie technik budownictwa.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, nauczycielom i pracownikom satysfakcji i spełnienia zawodowego, a rodzicom radości z sukcesów swoich pociech.

zobacz zdjecia

image_pdfimage_print