Zwycięstwo w Licealiadzie

Wygraliśmy Licealiadę w Piłce Nożnej Halowej! Sportowe zmagania, które odbyły się 7.03. 2018 r. w ZSO w Brzozowie, wspomina bramkarz naszej drużyny – Patryk Dydek: Pierwszy mecz odbył się pomiędzy ekonomikiem a liceum. LO szybko objęło prowadzenie 2:0 . Ekonomik strzelił co prawda bramkę kontaktową i walczył do końca, lecz uległ ostatecznie 6:4. W drugim meczu naprzeciwko gospodarzy (LO) stanęła nasza drużyna. Od początku było wiadome, że będzie to trudny mecz, ponieważ zawodnicy z LO grali w swojej sali i byli napaleni na wygraną po zwycięstwie z ZSE. Jednak uczniowie naszej szkoły podeszli do tego meczu na 100%. Po pierwszej – niesamowicie ciężkiej – połowie prowadziliśmy 3:2. W drugiej LO miało dwa rzuty karne, ale zdołałem je obronić. Po trudnym meczu wygraliśmy 6:4. Do kolejnego meczu nasza drużyna podeszła z pełną mobilizacją, bo wiedziała, że jest to szansa na upragnione pierwsze miejsce. Szybko strzeliliśmy parę bramek i po pierwszej połowie prowadziliśmy 7:1, ostatecznie wygraliśmy 12:2. Mecz przebiegł po naszej myśli – nie popełnialiśmy błędów, graliśmy szybko i dużo strzelaliśmy.

Skład zwycięskiej drużyny:

Arkadiusz Bieńczak, Patryk Dydek, Bartosz Tomoń, Gabriel Lusiusz, Karol Więcek, Bartłomiej Kędra, Szczepan Szmyd, Szymon Rzepka, Dawid Mikoś, Maciej Kij.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

image_pdfimage_print