Sukces w tenisie stołowym

16 listopada 2017 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły w ramach Licealiady odbyły się zawody szczebla powiatowego w drużynowym tenisie stołowym.

Uczestników przywitał i zawody rozpoczął dyrektor Tomasz Kaczkowski. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt w składzie: Julia Bąk z kl. 2TB1 i Andżelika Byczyńska z kl. 3d zajęły 3 miejsce. Drużyna chłopców to zwycięzcy turnieju tenisa stołowego w ZSB z poprzedniego dnia:

Bartłomiej Sieńczak z kl. 3c,
Dawid Mikoś z kl. 1d,
Krzysztof Giermański z kl. 3c
i Patryk Pawlikowski z kl. 2c.

Nasi reprezentanci pokonali drużyny sąsiednich szkół ponadgimnazjalnych – Zespołu Szkół Ogólnokształcących (2 miejsce) i Zespołu Szkół Ekonomicznych (3 miejsce). Drużyna chłopców tym samym wywalczyła awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w środę 29 listopada 2017 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły. Po tenisowej rywalizacji zdobywcy pierwszych miejsc dostali puchary, a wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Kończąc zawody, dyrektor podziękował za sportową atmosferę w czasie imprezy.

Za zwycięzców trzymamy kciuki i życzymy równie udanej rywalizacji w przyszłości.

Marcin Ścibor

 

dyplom chł

dyplom dz

image_pdfimage_print