Szczęśliwy finał konkursu „Moje miejsce na ziemi…”

Wrażliwość, pasja i kreatywność to przepis na sukces. Tymi cechami wykazali się zwycięzcy powiatowego konkursu „Moje miejsce na ziemi – mój dom, mój region”, który został rozstrzygnięty 18 czerwca 21 r. W kategorii literackiej równorzędne nagrody otrzymali Karol Freus z kl. 1 TB2 i Kacper Dziki z kl. 2 A, natomiast w kategorii plastycznej – Wiktoria Konopka i Sławomir Czyż z kl. 2 TB3. Nagradzając laureatów konkursu, Starosta Brzozowski Zdzisław Szmyd podkreślił: – Dzielenie się pięknem rodzinnych stron oraz pozytywnymi emocjami, jakie w nas wywołują, świadczy o szacunku młodzieży do małej ojczyzny. Można zauważyć ich poczucie lokalnej tożsamości, co przecież w tak młodym wieku jest czymś niezwykłym. Widząc wrażliwość artystyczną uczestników, którzy włożyli w swe prace cząstkę siebie, jestem dumny z naszej młodzieży.

Serdecznie gratulujemy!

 

image_pdfimage_print